Všem svým cvičenkám velice děkuji za příspěvky. I já jsem ráda, že jsme se potkaly :-)
S díky Eva

Vaše ohlasy

Titulek: Zdravotní cvičení a jin jóga Vložil: Jarmila Datum: 04.12.2021

Mám velmi dobrou zkušenost s cvičením paní Evy. Pomohla mi nejprve zdravotním cvičením uvolnit tělo a zmírnit bolesti zad. A pak jsem objevila jin jógu, o které jsem nevěděla vůbec nic. Děkuji Evě, že mě trpělivě učí, jak tělo vnímat. Jsem ráda, že toto cvičení v Chotěboři máme!

Titulek: Výhody online cvičení Vložil: Pavla Datum: 03.12.2021

Společně cvičení, setkávání se stejně naladěnými lidmi a lektorkou Evou má svou skvělou atmosféru. V případě, že tato setkávání nejsou z různých důvodů možná, je on-line cvičení další možností jak v pravidelném cvičení pokračovat.
Můžu cvičit z různých míst, kde je internet, nemusim přecházet z tepla do zimy, asany cvičím ve správném pořadí, dle zaměření na konkrétním energetickou dráhu.

Titulek: Jin jóga online Vložil: Pavla Teznerová Datum: 03.12.2021

Na lekce Jin jógy chodím už 3. rok. Ke cvičení mně přivedla touha pravidelně cvičit a zároveň relaxovat. Jin joga a vědomá prace s dechem je pro mě zdrojem pozitivní energie. Paní Eva svým profesionálním okem vidí, když jsem v nesprávné pozici, poradí co a jak upravit, abych si cvičení neublížila. Online cvičení byla pro mně velká neznámá, ale po půlročním zkušenosti vim, že není důvod se něčeho obávat a po lekci doma v pokoji se cítím příjemně potažená a psychicky vyladěná.

Titulek: Pilates Vložil: Barbora Ludvíková Datum: 02.12.2021

Na lekcích pilates jsem zjistila, že jsem spousty cviků celé roky cvičila špatně, ať už doma nebo v posilovně a celkem bezohledně ke svému tělu, i když si člověk myslel pravý opak. Navíc mi každá z lekcí pomůže protáhnout záda po náročných dnech. Moc Vám děkuji!

Titulek: Pilates Vložil: Iveta NĚMCOVÁ Datum: 02.12.2021

Chodím na pilates, Eva vede lekce skvěle, má individuální a citlivý přístup. Pozná, když nás něco bolí, či jestli děláme něco špatně. Po její hodině se cítím plná energie a mám skvělou náladu. Určitě její lekce všem doporučuji.

Titulek: Pilates Vložil: Jana Datum: 01.12.2021

Na pilates jsem začala chodit kvůli problémům se zády. Vyhovuje mi, že si při lekci zaposiluji (a to i svaly, o kterých člověk nemá ani potuchy;) ) a zároveň protáhnu celé tělo. Eva je skvělá instruktorka. Cením si jejího individuálního přístupu. Bere v potaz zdravotní stav každého cvičícího a dbá na správné provedení cviků. Vřele doporučuji! :)

Záznamy: 1 - 6 ze 28

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

ing. Eva Tamoková

* instruktorka pilates, jógy a zdravotní tělesné výchovy *

 

Pár slov o mě...

Metodě pilates se věnuji od roku 2006. Přestože jsem vyzkoušela mnoho různých druhů cvičení, až pilates spolu s jógou splnilo mé představy. Potřebuji cvičení, které mi energii dodává, místo aby mne vyčerpalo. Nadchlo mě, že se jeho účinky brzy projevily na zlepšení držení těla, celkové kondici a vůbec dobrého pocitu z pohybu. Skvělé bylo i to, že jsem mohla cvičit bez větších omezení i během všech tří těhotenství a již brzy po porodu mi pilates pomohlo postupně vrátit mé tělo do původního stavu.

K józe mě přivedla částečně intuice a částečně zvědavost - chtěla jsem jít blíž ke zdroji, ze kterého pan Pilates čerpal. Jóga mě chytla za srdce a pomohla mi utřídit si pohled na svět, na můj život i život jako takový.

Kurz zdravotního cvičení mi pomohl objevit a zužitkovat spoustu detailů v pilates i józe, u kterých by byla velká škoda, kdyby měly zůstat opomenuty.

Velkou zkušeností pro mě byl studijně-pracovní pobyt v Londýně v roce 2013. Navštívila jsem nespočet lekcí jógy u různých učitelů, nadchla mě jin jóga podle Sarah Powers a zdokonalila jsem se v dalších směrech pilates v londýnském studiu v Richmond, kde jsem intenzivně pracovala s klienty.

Od té doby jsem zpět a vše, co jsem se naučila (a stále učím), se snažím zúročit na svých lekcích. Jsem ráda za všechny ohlasy a nadšené zprávy o tom, jak vás moje péče a pečlivá kontrola těší a co vše vám cvičení přineslo.

Práci na sobě vnímám jako nekončící proces. V Čechách i v zahraničí je tolik skvělých a inspirativních učitelů! Postupným objevováním nových detailů a souvislostí dostává pohyb nové rozměry... Budu ráda, když zajdete na moje lekce a třeba zjistíte, že jste své oblíbené cvičení právě našli :-)

 

Osvědčení