Všem svým cvičenkám velice děkuji za příspěvky. I já jsem ráda, že jsme se potkaly :-)
S díky Eva

Vaše ohlasy

Titulek: Zdravotní cvičení Vložil: Věra Datum: 01.12.2021

Kamarádka mne přivedla na hodiny paní Evy na zdravotní cvičení a jsem ji za to velice vděčná. Cvičení je dle mého laického názoru protahovací, ale paní Eva myslí na každý sval a jeho protažení a nikdo nemusí mít žádné obavy, že jde o cvičení, které by nezvládl... přístup je velice citlivý a osobní... doporučuji každému...

Titulek: joga Vložil: Erika Škrabánková Datum: 01.12.2021

Na jogu k Evě chodím už několikátý rok a jsem velmi spokojená. Hlavně Eva je takové sluníčko, plné pozitivní energie, každá hodina je s ní velmi příjemná. Na každého si udělá čas, vše nám vysvětlí. Vždycky jsem si myslela, že joga je jen pro štíhlé, mladé a pružné lidi v dobré kondici. Omyl. Toto cvičení je pro každého, kdo se to chce učit. A s Evou je to velmi příjemné a nenásilné. Joga mi pomáhá řešit problémy se zády a hlavně vnímat svoje tělo, umět se zklidnit pomocí dechu, být soustředěná atd. Doporučuji a dávám 15 z 10 :-)

Titulek: Hodnocení Vložil: Alena Datum: 01.12.2021

Cvičení ZTP mohu jen doporučit. U cvičení převážně ležíme, ale po jedné lekci člověk zjistí jaké svaly v těle vůbec jsou a věřte, že po začátku to bylo docela náročné. Cvičení vřele doporučuji všem co bolí cokoli na těle a chodí na různé rehabilitace. Paní Eva se nám věnuje hodinu a peníze co zaplatíte proplatí pojišťovna zpět. Takže si utužuji zdraví, nemusím chodit na rehabilitace v pracovní době a dostanu daleko kvalitnější službu v příjemném prostředí. Kdo váhá, přijďte zkusit, taky jsem zkusila a už neodešla. V Chotěboři nic takového nebylo a teď je to super.

Titulek: Zdravotní cvičení Vložil: Gábina a Romana Datum: 01.12.2021

Lekce zdravotního cvičení by leckdo řekl, že jsou dobré tak pro babičky, ale musím říct, že mě a moji kamarádce je 45 let a je to pro nás jak šité na míru. Dokonce chodí i 18 dcera, má trochu potíže se zády. Lekce se Eva vždy snaží přizpůsobit všem, kdo zrovna cvičí. Jedna lekce ZTV týdně nám pomáhá zvládnout běžný život bez bolestí v zádech a s trochu jiným pohledem na držení těla. Od té doby, co chodím na lekce k Evě, tak nemusím k ortopedovi ani na žádné rehabilitace. Díky Evi

Titulek: Jin joga Vložil: Irena Janská Datum: 01.12.2021

Eva je vnímavá a pozorná lektorka. Cítím se s ní v dobrých rukou. Je poznat, že jógu opravdu žije. Má perfektně zvládnuté i on line lekce, jejichž velkou výhodou pro mne je, že po závěrečné relaxaci už nemusím nikam cestovat a mohu si plně užít uvolnění a klidu.

Titulek: Evi, díky Vložil: Milota Janáčková Datum: 01.12.2021

Chodím na nedělní večerní hodiny jin-jógy a po tomto "jemném" cvičení jsem vždycky skvěle uvolněná a protažená. Zlepšilo se mi držení těla a přestala se ozývat bolavá kyčel (je mi 60). Na Eviných hodinách vládne klid a pohoda, Eva je vždycky vstřícná a milá, na její hodiny se pokaždé těším.

Záznamy: 7 - 12 ze 28

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

ing. Eva Tamoková

* instruktorka pilates, jógy a zdravotní tělesné výchovy *

 

Pár slov o mě...

Metodě pilates se věnuji od roku 2006. Přestože jsem vyzkoušela mnoho různých druhů cvičení, až pilates spolu s jógou splnilo mé představy. Potřebuji cvičení, které mi energii dodává, místo aby mne vyčerpalo. Nadchlo mě, že se jeho účinky brzy projevily na zlepšení držení těla, celkové kondici a vůbec dobrého pocitu z pohybu. Skvělé bylo i to, že jsem mohla cvičit bez větších omezení i během všech tří těhotenství a již brzy po porodu mi pilates pomohlo postupně vrátit mé tělo do původního stavu.

K józe mě přivedla částečně intuice a částečně zvědavost - chtěla jsem jít blíž ke zdroji, ze kterého pan Pilates čerpal. Jóga mě chytla za srdce a pomohla mi utřídit si pohled na svět, na můj život i život jako takový.

Kurz zdravotního cvičení mi pomohl objevit a zužitkovat spoustu detailů v pilates i józe, u kterých by byla velká škoda, kdyby měly zůstat opomenuty.

Velkou zkušeností pro mě byl studijně-pracovní pobyt v Londýně v roce 2013. Navštívila jsem nespočet lekcí jógy u různých učitelů, nadchla mě jin jóga podle Sarah Powers a zdokonalila jsem se v dalších směrech pilates v londýnském studiu v Richmond, kde jsem intenzivně pracovala s klienty.

Od té doby jsem zpět a vše, co jsem se naučila (a stále učím), se snažím zúročit na svých lekcích. Jsem ráda za všechny ohlasy a nadšené zprávy o tom, jak vás moje péče a pečlivá kontrola těší a co vše vám cvičení přineslo.

Práci na sobě vnímám jako nekončící proces. V Čechách i v zahraničí je tolik skvělých a inspirativních učitelů! Postupným objevováním nových detailů a souvislostí dostává pohyb nové rozměry... Budu ráda, když zajdete na moje lekce a třeba zjistíte, že jste své oblíbené cvičení právě našli :-)

 

Osvědčení