Všem svým cvičenkám velice děkuji za příspěvky. I já jsem ráda, že jsme se potkaly :-)
S díky Eva

Vaše ohlasy

Titulek: fyzická, duševní i duchovní vzpruha Vložil: Markéta Nekolová Datum: 11.01.2012

Milá Evo,
chtěla bych Ti moc poděkovat za hodiny pilates a jógy, které jsi vedla. Mám poměrně dost zkušeností s lektory obou systémů, ale ty první máš přirozenou schopnost rozvíjet klienta komplexním způsobem, tedy nejen správně fyzicky, ale také duševně a duchovně. Díky Tobě jsem se na hodinách a ještě dlouho po ní cítila jako znovuzrozená, plná energie a životního optimismu.
Přeji Ti mnoho úspěchů, zdraví a pohody v zahraničí a těším se, že se k nám zase brzy vrátíš a budeme se moci opět těšit z Tvých jedinečných lekcí cvičení.
Markéta

Titulek: Máš Dar předávat Vložil: Andrea Svobodová Datum: 10.01.2012

Evi, právě jsem dorazila z hodiny Pilates, bohužel nebyla vedená tebou. Až ted mi došlo, jak moc mi budou tvé hodiny chybět. Máš velký dar vysvětlit do detailu každý jednotlivý pohyb a přiblížit tak, jak by měl cvik vypadat, proč se cvičí, na co je dobrý, na co si máme dávat pozor. Předcvičuješ s otevřeným srdcem a zájmem o každého. Obávám se, že takových cvičitelek moc není. Tak i když ti cestu do Anglie přeju a závidím, koukej se brzy vrátit.

A Jóga v tvém podání je úplný balzám, nikdy jsem neměla s Jogy tak dobrý pocit a nikdy jsem se nedokázala tak uvolnit jak na tvých hodinách. Děkuju ti.

Titulek: Co mi dalo Vaše cvičení Vložil: Katka Strnadová Datum: 07.01.2012

Dobrý den
K Vám na Pilates mě poprvé přivedla manželova maminka. Musím přiznat, že první hodina pro mě byla dost zničující. Zjistila jsem, že nevím, co znamená mít rovná záda, nevytahovat ramena a mít celkový přehled o držení těla. Co mě přimělo vytrvat? Přestali mě bolet záda :-), Vaše starost o to jestli cvičím správně a v nepolední řadě příjemný pocit z protaženého těla. K němuž se později po vyzkoušení Jógy přidal i zvláštní pocit uvolnění a jakéhosi štěstí.
Přeji Vám, ať stále cvičíte s dobrou náladou a úsměvem!
Katka

Titulek: Díky Vložil: Petra Jančurová Datum: 08.12.2011

Milá Evo,
chodím ráda na Tvé hodiny pilates uz rok, cvičení mně vždy přinese novou energii a radost. Oceňuji Tvou laskavou důslednost a zaujetí, s jakými nás na hodině vedeš, prostě jen nepředcvičuješ, ale "cvičíš s námi", máš zájem na kvalitně zacvičeném.
Jsem ráda, že jsem se pod Tvým vedením seznámila i s jógou, lekci jsi pojala komplexně s úvodem do filozofie, pres samotne cviceni, po relaxaci. Uzasne prozitky!
Také oceňuji možnost nahradit si předplacené hodiny v jiny termín, aniž by propadly.
Do budoucna Ti přeji hodně úspěchů, štěstí a zdraví celé rodině. Petra

Záznamy: 25 - 28 ze 28

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Přidat nový příspěvek

ing. Eva Tamoková

* instruktorka pilates, jógy a zdravotní tělesné výchovy *

 

Pár slov o mě...

Metodě pilates se věnuji od roku 2006. Přestože jsem vyzkoušela mnoho různých druhů cvičení, až pilates spolu s jógou splnilo mé představy. Potřebuji cvičení, které mi energii dodává, místo aby mne vyčerpalo. Nadchlo mě, že se jeho účinky brzy projevily na zlepšení držení těla, celkové kondici a vůbec dobrého pocitu z pohybu. Skvělé bylo i to, že jsem mohla cvičit bez větších omezení i během všech tří těhotenství a již brzy po porodu mi pilates pomohlo postupně vrátit mé tělo do původního stavu.

K józe mě přivedla částečně intuice a částečně zvědavost - chtěla jsem jít blíž ke zdroji, ze kterého pan Pilates čerpal. Jóga mě chytla za srdce a pomohla mi utřídit si pohled na svět, na můj život i život jako takový.

Kurz zdravotního cvičení mi pomohl objevit a zužitkovat spoustu detailů v pilates i józe, u kterých by byla velká škoda, kdyby měly zůstat opomenuty.

Velkou zkušeností pro mě byl studijně-pracovní pobyt v Londýně v roce 2013. Navštívila jsem nespočet lekcí jógy u různých učitelů, nadchla mě jin jóga podle Sarah Powers a zdokonalila jsem se v dalších směrech pilates v londýnském studiu v Richmond, kde jsem intenzivně pracovala s klienty.

Od té doby jsem zpět a vše, co jsem se naučila (a stále učím), se snažím zúročit na svých lekcích. Jsem ráda za všechny ohlasy a nadšené zprávy o tom, jak vás moje péče a pečlivá kontrola těší a co vše vám cvičení přineslo.

Práci na sobě vnímám jako nekončící proces. V Čechách i v zahraničí je tolik skvělých a inspirativních učitelů! Postupným objevováním nových detailů a souvislostí dostává pohyb nové rozměry... Budu ráda, když zajdete na moje lekce a třeba zjistíte, že jste své oblíbené cvičení právě našli :-)

 

Osvědčení