Všem svým cvičenkám velice děkuji za příspěvky. I já jsem ráda, že jsme se potkaly :-)
S díky Eva

Vaše ohlasy

Titulek: Veliký dík a troška smutku Vložil: Eva D. + Jana M. Datum: 15.06.2018

Evi,
Tvé lekce jin jógy se staly dlouhodobě bonbónkem našich nedělí - krásné spočinutí a povzbuzení duše i těla. Jsi báječný člověk i báječná cvičitelka, za to, co jsme mohly projít s Tebou, jsme Ti vděčné, a našim následovnicím v místě Tvého budoucího působiště tichounce závidíme :-).
Eva a Jana

Titulek: Jsem ráda, že jsi.... Vložil: Lucie Váchová Datum: 05.11.2017

...a že děláš, co Tě nejen baví, ale zároveň naplňuje životy, těch kteří Tě obklopují. Tvá práce má smysl,... kdo jiný by o tom mohl povědět než-li já a spousty těch, kteří si prošli/y nejen kurzy cvičení, ale i jinými terapiemi. Líbí se mi, že nic neděláš povrchně. Na terapii jsem šla s chutí vyzkoušet jiné řešení zdravotního problému, ... Mé očekávání bylo naplněno do té míry, nakolik jsem byla v danou chvíli se schopna soustředit a spolupracovat, takže na 100%. Příjemně mě překvapila Tvoje trpělivost. Jen tak dál!

Titulek: cvičení na které se každý těší Vložil: Olina Škodová Datum: 03.09.2013

Ahoj Evi,
musím říct, že jsem velice líný tvor, ale tvůj přístup, humor a vstřícnost i mne přiměli k navštěvování tvých lekcí s nadšením. Co dodat, po tobě to už opět nikdo nedokázal a tak mimo jiné, jsem ráda, že jsi zase tady a že snad opět zdoláš mou rostoucí lenost :0) Olina

Titulek: Věnování Vložil: Natálka Datum: 20.02.2013

Děkuji za každé pondělí,které jsem Vás viděla,děkuji za povídání a smích. Večer když usínám potichu zavolám "dobré sny pro Evu". No - věřím,že se uvidíme,začíná Vám nový kousek jiných dnů a nový obzor. Není to daleko,cestují lidé mnohem dál,přeji s mamkou mnoho vydařených a potěšujících hodin,minut,vteřin. Budete mi chybět, jiná "Eva" už nikdy nebude jako Vy. Držte se bude to super "jízda", to vím 100%!!!! S úctou Natálka H. 1.D.

Titulek: Úžasné hodiny nejen o cvičení Vložil: Hana Pilařová Datum: 31.01.2012

Ahoj Evi,
moc Ti děkuji za tvé hodiny pilátes, které mi ukázali, že kterékoliv cvičení (nejen ta pocházející z Východu) )není jen o těle, ale i o duši a skloubeno dohromady je to úplně jiný prožitek než samotné cvičení.To tvé hodiny dostává na úplně jinou úroveň.
Stručně řečeno - budeš nám všem moc chybět a proto se těšíme a doufáme v Tvůj návrat.
Na další cestě životem přeji Tobě i celé rodině mnoho pozitivních zkušeností a zajímavých setkání.
Hanka

Titulek: Hodně štěstí Vložil: Petra Lukešová Datum: 12.01.2012

Milá Evo,
děkuji Ti za to, že jsi mi ukázala, že cvičení není jen mučení těla, ale také potěšení pro duši! Na Tvoje hodiny, ať už jde o Pilates nebo Jogu, jsem chodila s velkým nadšením. Máš neuvěřitelný dar nadchnout lidi pro danou věc a podporovat je.

Přeji Ti hodně štěstí ať už budeš se svojí rodinou kdekoliv a budu za nás za všechny doufat, že Vás jednou vítr zase zavane zpět k nám. Budeme se těšit!
Petra

Záznamy: 19 - 24 ze 28

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

ing. Eva Tamoková

* instruktorka pilates, jógy a zdravotní tělesné výchovy *

 

Pár slov o mě...

Metodě pilates se věnuji od roku 2006. Přestože jsem vyzkoušela mnoho různých druhů cvičení, až pilates spolu s jógou splnilo mé představy. Potřebuji cvičení, které mi energii dodává, místo aby mne vyčerpalo. Nadchlo mě, že se jeho účinky brzy projevily na zlepšení držení těla, celkové kondici a vůbec dobrého pocitu z pohybu. Skvělé bylo i to, že jsem mohla cvičit bez větších omezení i během všech tří těhotenství a již brzy po porodu mi pilates pomohlo postupně vrátit mé tělo do původního stavu.

K józe mě přivedla částečně intuice a částečně zvědavost - chtěla jsem jít blíž ke zdroji, ze kterého pan Pilates čerpal. Jóga mě chytla za srdce a pomohla mi utřídit si pohled na svět, na můj život i život jako takový.

Kurz zdravotního cvičení mi pomohl objevit a zužitkovat spoustu detailů v pilates i józe, u kterých by byla velká škoda, kdyby měly zůstat opomenuty.

Velkou zkušeností pro mě byl studijně-pracovní pobyt v Londýně v roce 2013. Navštívila jsem nespočet lekcí jógy u různých učitelů, nadchla mě jin jóga podle Sarah Powers a zdokonalila jsem se v dalších směrech pilates v londýnském studiu v Richmond, kde jsem intenzivně pracovala s klienty.

Od té doby jsem zpět a vše, co jsem se naučila (a stále učím), se snažím zúročit na svých lekcích. Jsem ráda za všechny ohlasy a nadšené zprávy o tom, jak vás moje péče a pečlivá kontrola těší a co vše vám cvičení přineslo.

Práci na sobě vnímám jako nekončící proces. V Čechách i v zahraničí je tolik skvělých a inspirativních učitelů! Postupným objevováním nových detailů a souvislostí dostává pohyb nové rozměry... Budu ráda, když zajdete na moje lekce a třeba zjistíte, že jste své oblíbené cvičení právě našli :-)

 

Osvědčení