Všem svým cvičenkám velice děkuji za příspěvky. I já jsem ráda, že jsme se potkaly :-)
S díky Eva

Vaše ohlasy

Titulek: Díky Vložil: Dáša Datum: 15.01.2020

Eva je velmi milá, pohodová a empatická. Její hodiny tak krásně plynou a ze cvičení odcházím s úsměvem a nabitá energií. Díky že tě vítr zavál do Chotěboře, ženy z Brandýsa se mnou určitě nebudou souhlasit, ale za mě díky.

Titulek: Jóga s Evou Vložil: Mirka Datum: 02.01.2020

Hodiny jógy s Evou jsou něco, co jsem v Chotěboři dlouho hledala. Dávám přednost cvičení, které není zaměřeno jen na tělo, ale i na vnitřní prožitky. To klade vyšší nároky na cvičitele a Eva to naprosto splňuje. Věnuje se každému individuálně a dává návod jak cvičení přizpůsobit každému z nás a jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu. Po závěrečné relaxaci odcházím domů spokojená a s dobrým pocitem.

Titulek: Vložil: Kamila Datum: 30.07.2018

Pilates s Evou je příjemné udržení svalů v kondici. Eva je hodná, milá a je velice povzbudivé s ní cvičit. Zároveň dokáže udržet hodinu v tempu a my si máknem. Eva také opravuje každou chybičku a tím udržuje naše posilování stále bezchybné. S Evou se na každé hodině zároveň protáhneme jógovými cviky. Hodiny Pilates mi pomohly udržet bezbolestná a procvičená záda několik let. Myslím, že mám díky cvičení posílené vnitřní svaly, které při sportu běžně nepoužívám. Hodina s Evou mi pokaždé zvedla náladu a cítila jsem se svěží. Evi, přeji Ti hodně pohodových cvičenců... Cvičte s Evou! Nikdo lepší není!

Titulek: Hodně štěstí a díky moc! Vložil: Iveta Fulínová Datum: 01.07.2018

Paní Evo,
Vaše lekce jógy a pilátes navštěvuji půl roku pravidelně a velmi jste mi pomohla. Jste poctivá, baví Vás to a naplňuje a tak to má být. Přesně víte, co děláte, dokážete se vcítit do druhých a načíst, co jejich tělo i duše potřebuje. Tak jsem to cítila já a na každou lekci jsem se těšila a vždy mi to velmi prospělo a postupem času to začalo pozitivně ovládat i moji mysl a za to Vám děkuji mnohokrát. Přeji Vám v novém bydlišti samé radosti, jak v soukromí, tak i pracovních, kde o nové klienty určitě nebudete mít nouzi;)
Vřele Vás všem doporučuji ;)
Hodně štěstí a díky moc!

Titulek: Děkuji Vložil: Jana Petržilková Datum: 27.06.2018

Milá Evičko,
děkuji, tvoje hodiny jsou jedinečné. Bavila mě každá hodina,neboť každá byla jiná, přitom známá, milá, poctivá a hřejivá. Děkuji za individuální,lidský a empatický přístup. V neposlední řadě za velkou inspiraci a podporu. Jediným rizikovým faktorem tvých hodin, je vysoká návykovost:) Hodně úspěchů a štěstí v další životní etapě. Jana

Titulek: Poděkování Vložil: Katka Strnadová Datum: 27.06.2018

Ahoj Evi
Moc Ti děkuji!
Tvoje hodiny mi daly opravdu hodně. Jsem moc ráda, že jsem k Tobě mohla chodit cvičit. Oceňuji to, jak se na hodinách věnuješ každému zvlášť, dokážeš poznat co člověka bolí, kde potřebuje zabrat anebo naopak ubrat. Tohle všechno dělá Tvé hodiny nenahraditelné.
Přeji Ti, aby se ti vedlo i na novém místě a měla si ze své práce stále radost.
Děkuji Katka

Záznamy: 13 - 18 ze 28

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

ing. Eva Tamoková

* instruktorka pilates, jógy a zdravotní tělesné výchovy *

 

Pár slov o mě...

Metodě pilates se věnuji od roku 2006. Přestože jsem vyzkoušela mnoho různých druhů cvičení, až pilates spolu s jógou splnilo mé představy. Potřebuji cvičení, které mi energii dodává, místo aby mne vyčerpalo. Nadchlo mě, že se jeho účinky brzy projevily na zlepšení držení těla, celkové kondici a vůbec dobrého pocitu z pohybu. Skvělé bylo i to, že jsem mohla cvičit bez větších omezení i během všech tří těhotenství a již brzy po porodu mi pilates pomohlo postupně vrátit mé tělo do původního stavu.

K józe mě přivedla částečně intuice a částečně zvědavost - chtěla jsem jít blíž ke zdroji, ze kterého pan Pilates čerpal. Jóga mě chytla za srdce a pomohla mi utřídit si pohled na svět, na můj život i život jako takový.

Kurz zdravotního cvičení mi pomohl objevit a zužitkovat spoustu detailů v pilates i józe, u kterých by byla velká škoda, kdyby měly zůstat opomenuty.

Velkou zkušeností pro mě byl studijně-pracovní pobyt v Londýně v roce 2013. Navštívila jsem nespočet lekcí jógy u různých učitelů, nadchla mě jin jóga podle Sarah Powers a zdokonalila jsem se v dalších směrech pilates v londýnském studiu v Richmond, kde jsem intenzivně pracovala s klienty.

Od té doby jsem zpět a vše, co jsem se naučila (a stále učím), se snažím zúročit na svých lekcích. Jsem ráda za všechny ohlasy a nadšené zprávy o tom, jak vás moje péče a pečlivá kontrola těší a co vše vám cvičení přineslo.

Práci na sobě vnímám jako nekončící proces. V Čechách i v zahraničí je tolik skvělých a inspirativních učitelů! Postupným objevováním nových detailů a souvislostí dostává pohyb nové rozměry... Budu ráda, když zajdete na moje lekce a třeba zjistíte, že jste své oblíbené cvičení právě našli :-)

 

Osvědčení