VÍTÁM VÁS...

Tyto stránky jsou věnovány cvičení pilates, jógy a zdravotního cvičení. Začneme malou inspirací, jak si vybrat:

 

Pokud si chcete vyhradit hodinku a půl jen pro sebe, příjemně si protáhnout tělo a zároveň udělat něco pro jeho posílení, zklidnit svoji mysl a chvíli relaxovat, pak doporučuji hatha jógu v úterý. Nedělní jin jóga není určena k posílení těla, je to klidná, protahující lekce na určité téma - pozice jsou voleny tak, aby měly specifický energetický účinek.

 

Jestliže máte na cvičení jen hodinku času, zkuste pilates. Lekce je kombinací protažení a posílení, v pozicích setrváme kratší dobu, než u jógy. U každého cviku obvykle provádíme menší množství opakování. Zátěž lze velmi dobře přizpůsobit, takže můžete cvičení pojmout podle své aktuální kondice.

 

Pokud se cvičením začínáte, máte zdravotní omezení nebo potřebujete protáhnout tělo a postupně zlepšovat svou kondici, přijďte vyzkoušet zdravotní cvičení - navštěvují je  všichni ti, kdo řeší citlivá záda a kolena, maminky po porodu i sportovci, kteří potřebují kompenzovat své další sportovní aktivity, a samozřejmě senioři.

 

Díky omezenému počtu cvičících je možné lekce velmi individuálně přizpůsobit jak potřebám cvičících, tak i jejich kondici a věku. Pokud stále nevíte, kterým směrem se vydat, napište mi nebo zavolejte a domluvíme se s ohledem na Vaše zaměření i zdravotní stav.

 

*****************************************

...občas slýchávám otázku (hlavně u jógy): Je pro mne toto cvičení vhodné?

 

a také: nejsem na to dost pružná, jsem hodně zkrácený, tohle určitě nezacvičím, už nejsem nejmladší... Není třeba mít obavy, lekce jsou vhodné:

  • pro ženy i muže

  • pro všechny věkové kategorie od dospívajících po seniory

  • pro maminky po porodu

  • pro sportovce i jedince s nízkou kondicí

a lze je přizpůsobit i různým zdravotním omezením. Jen je třeba cvičit s ohledem na zdravotní stav (aktuální a dlouhodobý), snažit se vnímat své tělo, jeho možnosti, omezení a dispozice a výsledky se potupně dostavují. Proto cvičíme ve skupině maximálně 12 cvičících a tělo protahujeme i zatěžujeme postupně. Nejde o to porovnávat se s ostatními, ale postupně si budovat kondici a dobrý pocit z pohybu.

Zbývá jen začít... těším se na vás!

 

LEKCE PROBÍHAJÍ V COOP HB CLUBU (nad prodejnou Diskont) 

MÍSTO NA LEKCI JE NUTNÉ SI PŘEDEM REZERVOVAT V REZERVAČNÍM SYSTÉMU NEBO NA TEL. 777 123 151

rezervační systém: www.zenamu.com/eva

 

Moje další aktivity:  malování na obličej a tělo a dočasné airbrush tetování
  www.malovani-tetovani.cz
 
 
 e-shop s potřebami pro malování na obličej a dočasné/třpytivé tetování
www.barevny-eshop.cz